Jsme rodinný penzion, který založil a vybudoval náš dědeček Leopold.

Je to téměř 10 let, co jsme penzion převzali a společně s manželkou a našimi dětmi se snažíme, aby tradice rodinné atmosféry a pohody u nás přetrvávala.

Celý penzion prošel za poslední roky celkovou rekonstrukcí, a to jak přes kompletní rekonstrukci pokojů včetně koupelen, tak i rekonstrukci restaurace, baru, billiardové místnosti a dalšího. 

Zakládáme si na osobním přístupu a rodinné atmosféře.

Rádi Vám u nás nabídneme komfortně a čistě zařízené pokoje za příjemné ceny, ale také Vám rádi zprostředkujeme pořádání rodinných oslav, svateb či jiných skupinových setkání.

Najdete u nás příjemné rodinné prostředí v klidné části města Brna s výbornou dostupností jak do centra, tak na letiště či na vlakové nádraží. Na dálnici se dostane do 5 minut a přes všechnu tuto výbornou dostupnost u nás, díky naší poloze, najdete klid od všeho ruchu města. 

Hned před penzionem na Vás čeká cyklostezka, kterou lemuje alej vysokých dlouholetých stromů a protéká zde řeka Svratka. V okolí naleznete spoustu sportovního vyžití, možnost beachvolejbalu a squachových kurtů, které se nacházejí hned naproti penzionu přes řeku Svratku ve sportovním centru Victoria. Cyklostezka Vás po pár minutách zavede jak na přírodní koupaliště, tak k dalšímu sportovnímu areálu Komec, který Vám nabídne venkovní i vnitřní stěny pro lezení, skatepark a další sportovní hřiště. Po cyklostezce se rovněž můžete dostat do obchodního centra Olympia a nebo se vydat druhým směrem do centra Brna, které Vás určitě též nezklame. Pokud budete potřebovat využít městské hromadné dopravy, tak Vám budou stačit tři minuty chůze, abyste se dostali na tramvaj č. 12, která Vás během sedmi minut zaveze až do centra Brna.

Budeme rádi, když se nám ozvete s jakýmkoliv dotazem, či nás rovnou na své cestě navštívíte.

Za celou rodinu

Vojtěch Janko

Je něco, co jste hledali a na těchto stránkách nenašli? Zavolejte nám, rádi Vám vše zodpovíme a pomůžeme s tím, co při své návštěvě Brna hledáte.
Pokoje

Rezervační formulář